Gładkie pachy raz na zawsze

Owłosienie, które pojawia się na ciele, to zmora każdej kobiety. Powoduje kobiecy dyskomfort, włosy najbardziej uciążliwe są latem, kiedy ciało cały czas jest odsłonięte. Nie można sobie pozwolić na chociażby jednodniowe zaniechanie, jeśli chodzi o depilację. Dawniej kobiece owłosienie nie wywoływało oburzenia, nie zaburzało również kobiecej estetyki i nie odbierało jej piękna. Nadmiernym owłosieniem nikt się nie przejmował. Niestety dziś, aby być piękną, trzeba cierpieć. Miejsca kobiecego ciała, na których najczęściej pojawia się niechciane owłosienie to nogi, okolice bikini, górna warga i oczywiście pachy. W tym ostatnim włoski odrastają niemal natychmiastowo po depilacji. Codzienna depilacja po pewnym czasie staje się męcząca i uciążliwa. Ze względu na estetykę, komfort, ale również zmniejszenie poziomu potliwości i ryzyko rozwoju infekcji kobiety muszą robić to regularnie! Niestety, są to również bardzo wrażliwe miejsca, dlatego użycie depilatora jest bardzo bolesne i naprawdę trudno znieść taką formę usuwania owłosienia w tych miejscach – więcej o tym tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

O gładkich pachach marzy każda kobieta, a co ważniejsze – każda chce, aby w takim stanie pozostały na długo. I jest na to sposób! Laserowe  usuwanie włosów laserem diodowym Vectus to szybkie i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie w walce z nadmiernym, szybko odrastającym owłosieniem! To urządzenie zapewnia pacjentce wysoki komfort podczas zabiegu. Przy użyciu tego lasera istnieje minimalne ryzyko odrastania włosów. W porównaniu z innymi produktami tego typu proponowanymi na rynku wykazuje się najwyższą skutecznością. Obecnie jest to jedyne urządzenie, dzięki któremu można pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze! Włoski mogą pojawić się w ciągu roku od wykonania zabiegu, najczęściej jednak są bardzo cienkie, dużo jaśniejsze, a przez to praktycznie niewidoczne! Jeśli się pojawią, wystarczy poddać się tylko jednemu, dodatkowemu zabiegowi, by już nigdy, nawet cienkie i jasne, nie pojawiły się w niechcianych miejscach. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Warto zaznaczyć, że depilacja laserem Vectus jest bezpieczna – decydując się na depilację tym urządzeniem mamy pewność, że zabieg zostanie wykonany z uwzględnieniem naszych potrzeb, ale również indywidualnych właściwości skóry. Jednym z najważniejszych elementów lasera jest czytnik Skintel, który samodzielnie mierzy poziom aktywnej melaniny, ustawiając dzięki temu parametry dostosowane do konkretnej osoby. Dzięki temu błąd ludzki jest praktycznie niemożliwy!

Depilacja pach laserem diodowym Vectus to zabieg, który trwa zaledwie 5 minut! Trwa to krótko, ponieważ urządzenie posiada najwyższe na świecie parametry technologiczne! Pachy są jednym z najbardziej unerwionych miejsc na ciele, dlatego laserowe zabiegi usuwania owłosienia od razu kojarzą się z bólem. Nie tym razem! Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia zabieg przeprowadzony laserem Vectus jest całkowicie bezbolesny! Chłodząca głowica bez problemu w sposób spersonalizowany dobiera poziom chłodzenia do odczuwania bólu przez pacjenta. Powierzchnia pach jest poddawana chłodzeniu przed zabiegiem, w trakcie i po impulsie, dzięki czemu nie ma mowy o nieprzyjemnych odczuciach.

Depilacja laserem diodowym Vectus pozwoli raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia! Pozwoli to zaoszczędzić przede wszystkim czas, a także pieniądze wydawane na jednorazowe maszynki do golenia, depilatory, czy inne, mało skuteczne zabiegi laserowe. Sprawdź sama, jak działa laser Vectu i ciesz się gładkim ciałem już na zawsze!


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

6 thoughts on “Gładkie pachy raz na zawsze

  1. Świetna metoda – dzięki niej wiem, że mogę żyć bez maszynek do golenia 🙂 to jest naprawdę super. Zabieg laserowy jest bezbolesny i nie trzeba się do niego jakoś super przygotowywać. Czego chcieć więcej? Polecam klinikę Cosmetologica w Gdańsku.

  2. kochani szukam dobrej kliniki w 3city. W warszawie jest mega drogo dlatego postanowiłam podczas urlopu połączyć przyjemne z pożytecznym – ale teraz jestem na etapie szukania kliniki. Ktoś coś?

  3. dobry wieczór, mam problem z nadmiernym owłosieniem całego ciała. Chciałbym coś z tym zrobić. Gdzie mam szukać takich zabiegów? Najlepiej w Gdańsku. Pozdrawiam, Marian.

  4. SUPER ZABIEG! Kocham laser 🙂 usunęli mi owłosienie z nóg i jestem teraz szczęśliwa , bo zaoszczędziło mi to mnóstwo stresu i nerwów a przede wszystkim CZASU. Jako zabiegana osoba, każda sekunda się liczy 🙂 nie muszę już spędzać godzin w łazience…uff

  5. Marzę, żeby usunąć niechciany wąsik, który spędza mi sen z powiek. Czy te włoski odrastają, czy mogę mieć na zawsze spokój?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

66 − = 64